WSPÓŁPRACA

Kikimora to blog o życiu, pasjach i społeczeństwie z delikatnym posmakiem lokalności. Zapraszam do współpracy wszystkie osoby, które cenią sobie to, co wysokiej jakości, naturalne, tradycyjne, lokalne. Bo najlepsze rzeczy to te z dobrego źródła. Jeśli Twoje produkty takie są i chcesz podzielić się ich wyjątkowością – napisz, a Kikimora na pewno się nimi zainteresuje.

Proponowane formy współpracy to artykuły, kampanie, wpisy na portalach społecznościowych, sesje zdjęciowe i fotorelacje, wyjazdy, recenzje produktów, konkursy. O wyjątkowości można opowiedzieć na wiele sposobów i na pewno znajdę ten, który najlepiej oddaje specyfikę Twojego produktu. Pamiętaj, że na moim blogu nie ma miejsca na laurki, dlatego, że wszystko, co pochwalę musi być w 100% zgodne z moją filozofią życia.

Co mam Ci do zaoferowania? Świetne zdjęcia. Dobrze napisane teksty okraszone lekkim sarkazmem. Poszanowanie dla naturalnych składników i tradycyjnych wyrobów. A przede wszystkim inteligentną i wymagającą społeczność, która doceni to, co zdrowe i naturalne.

Napisz na kikimora.blog@gmail.com

 

MOI CZYTELNICY